Wstęp

Uważam, że kuchnia to serce domu, które daje specyficzne i niepowtarzalne ciepełko.

Gotuję, piekę, smażę, przetwarzam… – bo to moja największa pasja Daje mi satysfakcję, radość i relaksuje. Moja kuchnia to mnóstwo pomysłów, których mi nie brakuje, ciekawość oryginalnych potraw, potraw z kuchni świata, ale też wielki szacunek do tradycji, kuchni regionalnych i ogólnie polskiej kuchni – która , niestety nie jest w pełni doceniona Uwielbiam chwile, kiedy to co ugotowałam jest pałaszowane ze smakiem 😉

Bardzo długo myślałam nad nazwą bloga.  Olśniło mnie kilka nazw, ale niestety były już zajęte 🙁 . Myślę jednak, że ta Przygoda Kulinarna to też ciekawie brzmi.

Wiem, że będę miała jeden problem…a mianowicie podanie ilości przypraw dodawanych do potrawy, ponieważ długo gotuję i przyprawiam na tzw. oko. Ci, którzy gotują na dobre – pewnie mnie rozumieją. Ale postaram się podawać przepisy tak, żeby osoby mniej obyte w kuchni też sobie poradziły. W razie czego zawsze można pytać Wszelkie opinie mile widziane.

Mam nadzieję i wierzę w to, że zaprzyjaźnicie się z moim blogiem i będziecie u mnie gościć….a na pewno nie będziecie głodni   😉 .

Zapraszam smakowicie 😉 do przygody ze wspólnym gotowaniem .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *